Úvod > Kontakty > Projekty EU

Projekty EU

Moderní výuka

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

logo eu msmt zsm

Naše škola realizuje projekt „Moderní výuka 2“; číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009960

podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Výzva č. 02_18_063 - Šablony II - mimo hlavní město Praha

Projekt je zaměřen na: personální podporu (asistent pedagoga MŠ a ZŠ), osobnostně profesní rozvoj pedagogů, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podporu extrakurikulárních aktivit (čtenářský klub pro žáky ZŠ, doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem).

Hlavními cíli projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ a zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

Tento projekt je spolufinancován EU.

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání Programové období 2014–2020

Naše škola realizuje projekt „Moderní výuka“; číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16-022/0001553 podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je zaměřen na: personální podporu (chůva), osobnostně profesní rozvoj pedagogů, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podporu extrakurikulárních aktivit (čtenářský klub pro žáky ZŠ, doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem).

Tento projekt je spolufinancován EU.