Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > PODMÍNKY PŘIJETÍ DÍTĚTE A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ MŠ OD 11.5.2020

PODMÍNKY PŘIJETÍ DÍTĚTE A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ MŠ OD 11.5.2020

PODMÍNKY PŘIJETÍ DÍTĚTE A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

MŠ STRÁŽOVICE (od 11.5.2020)

• Dítě musí být zdravé! Do kolektivu nebude přijato žádné dítě, které vykazuje příznaky jakéhokoliv infekčního onemocnění.
  • Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (podepsané zákonným zástupcem) – nutno odevzdat první den nástupu dítěte do MŠ.
  • Provoz MŠ od 6:30 – 16:00
  • Dítě přiveďte nejpozději do 8:00!
  • Na předávání dítěte si udělejte dostatečnou časovou rezervu z těchto důvodů: - dezinfekce ruku, max. počet osob v jednom okamžiku v šatně – jedna rodina, pobyt omezte na nezbytně nutnou dobu.
  • Při předávání a vyzvedávání dítěte nesmí doprovod chodit nahoru po schodech.
  • Doprovázející osoba musí mít vždy roušku.
  • V prostorách před školou dodržujte odstupy 2 metry.
  • Nedávejte dětem do školky žádné hračky.
  • Prosíme rodiče, aby děti měly oblečení a obutí denně zvoleno tak, aby co nejvíce zvládly sebeobslužné činnosti bez kontaktu s další osobou.
  • Samostatnost se u dětí předpokládá i při vykonávání hygieny a použití WC.
  • Veškeré akce školy jsou do konce školního roku zrušeny.
  • Vzhledem k doporučovanému zvýšenému pobytu venku prosíme o zajištění repelentů proti klíšťatům.