Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o zpracování osobních údajů při provádění testování na onemocnění COVID-19

Informace o zpracování osobních údajů při provádění testování na onemocnění COVID-19Vážení rodiče,

 

aby byl návrat do školních lavic bezpečnější, jsme podle právních předpisů povinni provádět pravidelné testování na onemocnění COVID-19 nejen zaměstnanců školy, ale také dětí a žáků. Ukládají nám to právní předpisy (mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví). Při provádění testování nicméně bude také docházet ke zpracování osobních údajů.

 

Rádi bychom vás proto informovali, na základě čeho se testování provádí, s jakými osobní údaji při tom budeme zacházet, za jakým účelem, kdo vše může mít k údajům přístup a jak bude s osobními údaji dále naloženo.

1.informace-o-zpracovani-(cl.13-GDPR-zaci).docx