O škole

V současné době má škola dvě až tři kmenové třídy, přičemž každá v sobě spojuje dva nebo tři vyučovací ročníky. Poskytuje tedy vzdělání od 1. do 5. třídy. Z organizačního hlediska je spojen první a druhý ročník v jedné třídě a třetí až pátý v třídě druhé, ale nebylo tomu tak vždy, docházelo i ke spojení první a třetí ročník, a druhý a čtvrtý ročník.

V době svého obnovení, v září 1992, měla škola 28 žáků. Od roku 1994 je součástí základní školy mateřská škola. Po rekonstrukci objektu mají školy společnou tělocvičnu, jídelnu, místnost na hraní a zahradu. Od roku 2000 má mateřská i základní škola jednu společnou ředitelku.

Evropský sociální fond MŠMT Evropská unie OP vzdělávání 72 hodin Ovoce a zelenina do škol Les ve škole