Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola v přírodě - úterý

21. 6. 2016

Úterý bylo koncipováno na téma – záchranné složky a paraolympiáda.

Během dne děti získaly nejrůznější informace o poskytnutí první pomoci, záchranných složkách a paraolympiádě. Své poznatky si mohly ověřit v praxi při asistování u rozsáhlé odřeniny holeně (maminky, zůstaňte v klidu, žádné vaše dítě nic takového nepotkalo, byl to namaskovaný úraz).

hasici.jpg

Největší senzací byli hasiči a jejich vybavení auta, čímž velmi děkujeme panu Válkovi za zprostředkování a navštívení nás.

hasici-s.jpg

Z paralympijských disciplín si děti zkoušely běh s handicapem, psaní ústy a spoustu dalších.

paraol.jpg

Info pro maminky a možná i tatínky – všechny děti jsou v pohodě, krásně papají, ráno je budí písnička, večer usínáme po písničce s pohádkou a jsme neustále k dispozici na objetí, pohlazení i pomazlení.

 

Náhledy fotografií ze složky Škola v přírodě 2016