Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola v přírodě - středa

22. 6. 2016

Cílem středečního dopoledne byl vyrobený luk a oštěp, proto jsme se hned po snídani vydali hledat vhodný materiál. Jak po návratu k chatě někteří zjistili, výběr materiálu byl pro výrobu luku opravdu klíčový.

luk.jpg

Abychom dopoledne netvořili jen fyzicky, tvořily děti ve dvou skupinách slova olympijské hymny. Tvůrčím přístupem a kreativitou nejvíc překvapily samy sebe.

lano.jpgostep.jpg

Odpoledne se všichni neuvěřitelně snažili při ol. víceboji, který zahrnoval hod oštěpem, skákání v pytli slalomovým způsobem, běh do strmého kopce s pomocí lana, chůzi po laně, střílení ze vzduchovky a střelbu z luku. 

strelba.jpg

Navečer se děti vyřádily v zábavných soutěžích – brčkem nasáté kuličky přenášely z bodu A do bodu B, přenášely také vodu v ústech a nakonec vytvořily z jednoho ze skupiny mumii pomocí toaletního papíru.

mumie.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Škola v přírodě 2016