Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLA V PŘÍRODĚ - čtvrtek

23. 6. 2016

Čtvrtek jsme opět zahájili ranní rozcvičkou a po snídani se jednotlivé skupiny vydaly po žlutých turistických značkách ke studánce Zavadilka, kde během cesty hledaly kartičky s úkoly.

zavadilka.jpg

Po úspěšném návratu a chutném obědě jsme se vydali do lesa na dříví. Poté si děti ve skupinách vymýšlely program k táboráku, rozdávaly se diplomy a medaile jak nejlepším sportovcům v jednotlivých olympijských disciplínách, tak i za účast na škole v přírodě apod.

taborak.jpg

Večerem se nesly táborákové písně, opékaly se špekáčky a všichni se dobře bavili při hrách, scénkách a vtipech, které si děti samy vymyslely.

vtipky.jpgmedaile.jpg

Po setmění následovala tolik očekávaná stezka odvahy. I těm největším hrdinům se na začátku stezky rozklepala kolena a předešlá nebojácnost byla ta tam. Přes veškeré obavy všichni stezku absolvovali a se spousty zážitků ulehli do pelíšků.

Škola v přírodě 2016 Čeložnice

 

Náhledy fotografií ze složky Škola v přírodě 2016