Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

        Žádost o finanční pomoc                             
 
Strážovice, 24. dubna 2015 
 

     Vážení rodiče a podnikatelé, kterým není lhostejný vývoj a spokojenost našich dětí, chtěla bych Vás, oslovit a požádat o finanční pomoc.

     Rádi bychom obnovili zastaralou výpočetní techniku a zakoupili alespoň 8 kusů počítačů a 5 kusů výkonných tabletů, které bychom propojili se stávající interaktivní tabulí v kterékoliv třídě. Tablety volíme z důvodu možnosti rychlého přemístění do jiné učebny, dotykového způsobu ovládání, žákům téměř neubírá pracovní místo a přidanou hodnotou je bezpochyby jejich přitažlivost. S tablety a počítači si nechceme hrát, ale pomocí dostupných úžasných aplikací doplňovat, upevňovat a procvičovat probírané učivo. Výpočetní technika je velmi dobře využitelná při dys poruchách, které máme u některých žáků diagnostikovány.

     Pokud si představujete pod sponzorským darem jen velké částky, není tomu tak. Nám pomůže každý, byť drobný obnos. Za jakoukoli finanční pomoc předem děkujeme. Při předání daru samozřejmě dostanete oficiální darovací smlouvu se všemi náležitostmi, které k ní patří. Poděkujeme Vám také prostřednictvím reklamy na webových stránkách školy nebo jiným způsobem - dle Vašich požadavků (pokud to bude v našich silách).

     Pokud se rozhodnete přispět a spolupodílet se na pořízení moderních technologií, můžete tak učinit v hotovosti přímo ve škole nebo převodem na účet vedený u ČSOB po číslem 181 757 167/0300.

     Jménem školy děkuji za Váš čas, který jste nám věnovali už jen čtením těchto řádků, a budeme velmi rádi, pokud se s námi spojíte s nabídkou finanční pomoci.
 

                                  Mgr. Hana Vašulková, ředitelka školy